Dobrý Pohyb

Dobrý Pohyb - zdravé cvičení pro krásnou postavu Praha 8
Pro Váš lepší pocit!

Osobní trenér zdravého pohybu Praha 8

O mně

Osobní trenér zdravého pohybu Praha 8

Jmenuji se Anna, jsem osobní trenérka a lektorka zdravotního cvičení. Učím lidi principům zdravého cvičení, vnímání svého těla a integraci správných pohybových vzorců do sportu a každodenních aktivit.

 

Od malička jsem tíhla k pohybovym aktivitám a během svého života jsem se věnovala řadě sportů. Můj zápal pro pohyb a sport neuhasíná dodnes. Od tance, lyží, “board” sportů a tenisu jsem se před několika lety dostala konečně k aktivitám, o kterých jsem snila jako dítě – jezdectví, krasobruslení a balet. Během těchto několika let jsem se osobně se seznámila s důsledky nesprávně vedeného tréninku ve spojení s každodenní práci u počítače. Více než rok jsem se trápila s bolestmi zad, které mě úplně vyřadily nejen ze sportu, ale i z práce a běžného života.

 

Jak se ale říká “kdo hledá najde”, a tak jsem vytrvale hledala a postupně nacházela svoji vlastní správnou cestu v řešení bolestí zad. Nebylo to však lehké ani rychlé, zato dlouhotrvající a velmi přínosné.

 

Dnes již zase plně sportuji i pracuji. Díky cvičení zaměřenému na správné držení těla je můj posun ve sportu mnohem výraznější než kdy předtím, mám lepší koordinaci a výrazně nižší míru únavy při pravidelných treninzích.

 

Neoddělitelnou součástí jakékoliv fyzické zátěže je také správné a plnohodnotné stravování. A tak se v poslední době aktivně zajímám i o tuto oblast.

 

Benefity správného cvičení mě zaujaly natolik, že jsem se rozhodla věnovat se této oblasti profesně jako osobní a skupinový trenér. Neustále se školím a vzdělávám. Získané poznatky předávám svým klientům, aby se i oni cítili lépe a zvládali vše, co si umanou.

Absolvované kurzy a školení

Kurzy absolvované v IQ Pohyb Akademie, Praha

2023

seminář 3D fitness trénink

2023

seminář páteř - kyfotické křivky - držení těla úroveň 2

2023

seminář páteř - lordotické křivky - držení těla úroveň 2

2023

seminář core - dech a diastáza - držení těla úroveň 2

2023

stabilizační systém core a principy posilování břicha - držení těla - úroveň 1

2023

cvičení se seniory - stupeň 1

2020

rekvalifikace instruktor zdravotní TV

Profesní vzdělávání

Kurzy absolvované jinde

2023

Pohybové principy 1, MyPilates Praha

2018

Terapeutické využití Thera-Bandu

2017

Kurz spirální stabilizace (SM Systém) 2A+2B - bederní, krční a hrudní páteř

2017

Kurz spirální stabilizace (SM Systém) 1A+1B+1C+1D - základní principy metody

Dobrý Pohyb mi pomáhá udržet se
v kondici a dobré náladě!

„Díky cvičení zaměřenému na správné držení těla je můj posun ve sportu mnohem výraznější než kdy předtím, mám lepší koordinaci a výrazně nižší míru únavy při pravidelných treninzích.“

Přejít nahoru